25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.19godz.53min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Kluczowe będzie zarządzanie składem

Mauricio Pochettino w ostatnim czasie sporo uwagi musi poświęcać mediom przed kolejnymi spotkaniami PSG. Tym razem Argentyńczyk porozmawiał o najbliższym spotkaniu z Metz.

Mauricio Pochettino o rywalu: 

„Mecz będzie ciężki, ponieważ rywal to bardzo dobra drużyna. Są świetnie zorganizowani, mają dobrego trenera. To bardzo silnie fizycznie zespół. Wiemy, że będzie ciężko, ale chcemy zgarnąć trzy punkty i to nasz cel.”

O rozwoju drużyny

„Widzę zmiany, które zrobiliśmy, ale to ciągle nie jest nasze maksimum. Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ zawodnicy robią progres i to jest nasz cel. Chcemy być lepszymi w każdym kolejnym spotkaniu. Wchodzimy teraz w znaczący czas w sezonie i chcemy wygrać każde rozgrywki.”

O powrocie kontuzjowanych

„Nie mam pełnej odpowiedzi na to pytanie. Marco Verratti wrócił, Abdou Diallo również, ale Marquinhos nie będzie dostępny.”

O wyścigu po tytuł 

„Kluczowe będzie traktowanie każdego spotkania poważnie. Zarządzanie składem na tym etapie również będzie decydujące w mojej ocenie. Gramy teraz co trzy dni i sądzę, że w tych warunkach wszyscy zawodnicy są ważni. Wszyscy mają jeden cel – wygrać rozgrywki.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *