09.12.2023, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Nantes
Do meczu pozostało:
2dn.7godz.23min.
11.25 X7.00 210.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Kluczowe będzie zarządzanie składem

Mauricio Pochettino w ostatnim czasie sporo uwagi musi poświęcać mediom przed kolejnymi spotkaniami PSG. Tym razem Argentyńczyk porozmawiał o najbliższym spotkaniu z Metz.

Mauricio Pochettino o rywalu: 

„Mecz będzie ciężki, ponieważ rywal to bardzo dobra drużyna. Są świetnie zorganizowani, mają dobrego trenera. To bardzo silnie fizycznie zespół. Wiemy, że będzie ciężko, ale chcemy zgarnąć trzy punkty i to nasz cel.”

O rozwoju drużyny

„Widzę zmiany, które zrobiliśmy, ale to ciągle nie jest nasze maksimum. Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ zawodnicy robią progres i to jest nasz cel. Chcemy być lepszymi w każdym kolejnym spotkaniu. Wchodzimy teraz w znaczący czas w sezonie i chcemy wygrać każde rozgrywki.”

O powrocie kontuzjowanych

„Nie mam pełnej odpowiedzi na to pytanie. Marco Verratti wrócił, Abdou Diallo również, ale Marquinhos nie będzie dostępny.”

O wyścigu po tytuł 

„Kluczowe będzie traktowanie każdego spotkania poważnie. Zarządzanie składem na tym etapie również będzie decydujące w mojej ocenie. Gramy teraz co trzy dni i sądzę, że w tych warunkach wszyscy zawodnicy są ważni. Wszyscy mają jeden cel – wygrać rozgrywki.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *