10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
15dn.19godz.23min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Potrzebujemy takiej intensywności

Mauricio Pochettino zabrał głos przed spotkaniem z St.Etienne. Trener PSG wypowiedział się o rywali, zespole oraz emocjach po Lidze Mistrzów. Zobaczcie co miał do powiedzenia Argentyńczyk.

O St. Etienne

„Jutro otrzymamy odpowiedź jak sobie poradzimy po Lidze Mistrzów. Chcemy zagrać kolejne dobre spotkanie, która poprowadzi nas do wygranej. To będzie zupełnie inna gra aniżeli z Bayernem, ale musimy pozostać skoncentrowani. Każde spotkanie jest ważne i musimy zagrać z taką samą intensywnością i mentalnym podejściem jak w Lidze Mistrzów. To wszystko zależy tylko od nas.”

O kadrze na spotkanie

„Pomimo kontuzji musimy pozostać optymistycznie nastawieni i podejść do wszystkiego pozytywnie. Sytuacja jest taka jak w styczniu, kiedy mieliśmy sporo kontuzji. Takie rzeczy się zdarzają i musimy mieć pewność siebie a ja muszę mieć pewność do tych zawodników, którzy są dostępni. Zawodnicy muszą być gotowi na takie wyzwania, nawet jeśli wcześniej nie grali zbyt wiele. Zespół tego potrzebuje, ponieważ grając co trzy dni każdy zawodnik jest ważny.”

O emocjach po LM

„Rozmawialiśmy o tym z zawodnikami i sztabem. Musimy zrozumieć, że teraz każdy mecz będzie ważny. Myśle, że zespół jest gotowy, by wygrywać również w Lidze Mistrzów. Taki jest nasz cel. Nie możemy jednak skupiać się na Bayernie w momencie w którym w lidze możemy zmniejszyć odległość pomiędzy rywalami. Trzy punkty w niedziele będą znaczące dla nas. Ligue 1 jest bardzo ciężkie w tym roku i czekają nas bardzo trudne spotkania.”

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *