20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas blank vs blank Team Liquid
Do meczu pozostało:
1dn.23godz.7min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Neymar

Neymar o Kylianie Mbappe

Neymar, brazylijski pomocnik PSG wypowiedział się na temat gry i osoby Kyliana Mbappe. Zobaczcie co powiedziała o koledze z zespołu gwiazda reprezentacji Canarihnos.

Jakie masz wspomnienia z pierwszych wspólnych dni w PSG? 

Byłem poruszony jaką osobą jest Kylian. Zawsze bije od niego szczęście, jest miły i spokojny. To wspaniała osoba. To dlatego dobrze czujemy się razem i dogadujemy się od początku naszej relacji. Po pierwszych treningach gdy mogłem obserwować jego grę, sprinty oraz dryblingi pomyślałem „To nasz złoty chłopiec.”

Szybkość Mbappe ?

Szybkość gdy jesteś sam nic nie znaczy. Musisz być inteligentny, by mądrze jej używać i taki właśnie jest Kylian. Jest niesamowicie inteligentny i szybki, dodatkowo posiada duży repertuar zwodów w czasie gry.

Kylian wspomniał, że nie zapomnie tego jak zaczęła się wasza relacja w szatni PSG? W czym pomógł Ci młody francuz? 

Nauczył mnie wiele, pokazał jak to jest być Francuzem, wyjaśnił mi mentalność Franzuzów oraz postrzeganie sytuacji przez miejscowych ludzi. Zawdzięczam mu dużo jeśli chodzi o adaptację. Dzięki temu jestem teraz szczęśliwy.

Czy ciężko Ci z nim grać? Kylian wspomniał, że trzeba mnóstwo koncentracji, by nadążyć za Neymarem na boisku i jego myśleniem w czasie gry.

Myślę, że to dotyczy wszystkich graczy na wysokim poziomie. Jeśli nie masz uwagi na każdy ruch i brakuje koncentracji to możesz szybko stracić piłkę. Kylian jest bardzo szybki, podobnie moja osoba. Muszę być zawsze skoncentrowany, gdy z nim gram, ale tak samo było z Messim, Iniestą czy Suarezem.

Jaka jest różnica między Messim a Mbappe

Nie da się tego porównać. Oni mają zupełnie inny styl gry. Messi to najlepszy zawodnik jakiego widziałem. Kylian jest w stanie dorównać takiemu zawodnikowi, ale jest dopiero na początku tej drogi.


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *