25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
5dn.7godz.35min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Jestem bardzo zadowolony

Mauricio Pochettino zabrał głos po spotkaniu z Bayernem wraz zawodnikami PSG. Zobaczcie co miał do powiedzenia szkoleniowiec oraz zawodnicy po wygranej i awansie do kolejnej rundy.

Mauricio Pochettino:

„Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ zawodnicy zasłużyli na takie spotkanie i awans. Również sztab, który jest ze mną zasłużył, ponieważ rok temu cierpieli po porażce. Teraz wszyscy zasłużyli na wielkie brawa i szacunek za to spotkanie. Cieszę się razem z nimi.”

Presnel Kimpempe:

„Kiedy sędzia zagwizdał koniec spotkania emocje wzięły górę. Czuliśmy radość, szczęście, ponieważ przeszliśmy do półfinały. Świetnie jest czuć taką radość po takiej grze. Sam mecz był bardzo ciężki, wiele intensywności, dużo walki ale pokazaliśmy, że jesteśmy w stanie udźwignąć takie spotkania mentalnie.”

Leandro Paredes:

„Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ graliśmy bardzo dobrze. Niestety nie mogliśmy wygrać spotkania, ale mamy awans do kolejnej rundy i tylko to nas interesuje. Jesteśmy w półfinale i czujemy się wspaniale. Widzieliśmy, że spotkamy się z wielkim zespołem, mecz był inny od tego w Monachium, ale graliśmy dobrze i to pozwoliło nam awansować.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *