21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.8godz.50min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Szacunek dla zawodników

Mauricio Pochettino, Kylian Mbappe oraz Colin Dagba zabrali głos po wyjazdowej wygranej 3:2 z Bayernem Monachium. Paryżanie są bardzo bliscy awansu do półfinału. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener oraz zawodnicy.

Mauricio Pochettino: 

„Jestem dumny z zawodników, rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie a oni byli bardzo, bardzo dobrzy dzisiaj. Pracowaliśmy ciężko, by prezentować w taki sposób przeciwko wielkim zespołom. Wielkie uznania dla zawodników.”

Kylian Mbappe:

„Zagraliśmy świetny mecz, cierpieliśmy na boisku, ale reagowaliśmy jak zespól. Próbowaliśmy zranić rywala naszą siłą i to się udało dzisiaj perfekcyjnie. Musimy jednak pamiętać, że jesteśmy w połowie drogi i pomiędzy rewanżem mamy jeszcze bardzo ważne  ligowe spotkania. Dzisiaj wiedzieliśmy, że gramy przeciwko fantastycznemu zespołowi i będziemy cierpieć momentami. W takich momentach musisz być twardy i poprostu poradzić sobie z tym wszystkim. Taka jest recepta na wygrywanie w Lidze Mistrzów.”

Colin Dagba:

„Oczywiście nie wszystko było dziś idealne, ponieważ rywale doszli na 2:2, ale udało nam się znaleźć trzecią bramkę i zabezpieczyć wygraną. Myślę, że mimo dwóch straconych bramek broniliśmy dobrze i daliśmy dobry występ. Dziś zadecydowała postawa w defensywie, pomoc drugiej linii, która pomagała nam bardzo dużo oraz skuteczny atak. Wiedzieliśmy, że będziemy mieć sporo miejsca za linią obrony rywali i dzisiaj to wykorzystaliśmy w 100%.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *