03.06.2023, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Clermont Foot
Do meczu pozostało:
0dn.0godz.21min.
11.20 X6.50 210.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Pochettino Mauricio

Mauricio Pochettino: Czeka nas wielkie spotkanie

Mauricio Pochettino zabrał głos przed spotkaniem w Lidze Mistrzów. Paryżanie zagrają w rundzie eliminacyjnej z Barceloną. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener naszego zespołu.

Mauricio Pochettino o Barcelonie

„Prawdą jest, że będzie to wyjątkowe spotkanie. Podpisałem kontrakt 40 dni temu i od początku było czuć jak ważne jest to starcie. Barcelona? Potrzebujemy trochę czasu, by wejść dobrze w nasz projekt. Po 8 miesiącach Barcelona z Koemanem ewoluowała bardzo. Z problemami związanymi z Covidem mamy różne scenariusze aktualnie, ale trzeba przyznać, że z nowym trenerem wyglądają solidniej.”

O morale zespołu

„Zespół jest gotowy pomimo trudności. Taką mamy rzeczywistość i musimy być gotowi by zagrać to co najlepiej potrafimy. Trafiliśmy na fantastyczny zespół z wielkim duchem. Zawodnicy muszą iść za naszymi instrukcjami i wtedy razem jesteśmy w stanie wygrać. Chcemy pokazać na boisku co aktualnie znaczy PSG.”

O Marco Verratti i Kylianie Mbappe

„Czekamy i myślimy o sytuacji. Będziemy analizować Verrattiego pod kątem gry w jutrzejszym spotkaniu, ale nie chcemy ryzykować jego zdrowiem. Mamy strategię i plan na spotkanie w zależności od sytuacji jaka będzie ze składem. Mbappe jest w gazie i ciesze się z jego dyspozycji. Każdy zawodnik ma swoją rolę do wypełnienia. Prawdą jest jednak, że absencja Neymara i Di Marii jest dla nas bardzo bolesna.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.