21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.8godz.47min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Cieszę się z zawodnikami

Mauricio Pochettino, Kylian Mbappe oraz Presnel Kimpembe zabrali głos ze strony PSG po spotkaniu z OM. Paryżanie pewnie pokonali rywali w klasyku i w dalszym ciągu są w ścisłej czołówce ligowej. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener oraz zawodnicy.

Mauricio Pochettino:

„To było bardzo dobre spotkanie z naszej strony. Cieszę się razem z zawodnikami, fanami i naszym sztabem, ponieważ wygrywanie w takich spotkaniach jest ważne dla każdego. Po miesiącu pracy zbudowaliśmy relację i poszerzamy ją każdego dnia. Myślę, że ważne jest być zadowolonym i szczęśliwym po takiej wygranej. Wygrana zawsze dodaje skrzydeł w pracy, którą musimy wykonywać na codzień.”

Presnel Kimpembe:

„Ważną rzeczą było dla nas tutaj wygrać. Szczególnie w trudnym momencie w lidze. Mamy ważne trzy punkty, które wygraliśmy w setnym klasyku. To dla nas szczególny wieczór.”

Kylian Mbappe:

„Przybyliśmy tutaj z chęcią wygranej i pokazaliśmy, że nie były to tylko słowa. Wszystko było na swoim miejscu w naszej grze. Atakowaliśmy w dobrym stylu, zdobyliśmy dwie bramki i praktycznie spotkanie się zakończyło w pierwszej połowie. Ważne było zachowanie spokoju w drugiej połowie i to nam się udało. Dla mnie to znakomite osiągnięcie, ponieważ rozegrałem 150 spotkanie w barwach PSG. Czuję wielką dumę i chciałbym kontynuować swoją serię spotkań.”

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *