28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.13godz.15min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Przed nami ważne spotkania

Mauricio Pochettino oraz Pablo Sarabia zabrali głos na temat wygranej 3:0 z Nimes. Paryżanie pewnie wygrali w środku tygodnia i pewnie pokonali outsidera. Zobaczcie co mieli do powiedzenia trenera oraz pomocnik PSG.

Mauricio Pochettino:

„Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ to był bardzo dobry występ. Jestem szczęśliwy, ponieważ po ostatniej wpadce potrzebowaliśmy wygranej. Szczególnie przed spotkaniem z Marsylią, które przed nami. Spotkanie z Marsylią to dla nas bardzo ważne spotkanie, wiemy, że to jest mecz jak derby. Mamy swoją pasję, skupiamy się na kolejnych spotkaniach. Dzisiaj jestem bardzo zadowolony z pierwszej połowy, graliśmy bardzo dobrze. Druga połowa była nieco inna, ponieważ prowadziliśmy i kontrolowaliśmy spotkanie. Zaczęliśmy wtedy myśleć o kolejnym spotkaniu. Zespół musimy być przygotowany do niego i cieszę się, że mamy pewność przed tym spotkaniem.”

Pablo Sarabia:

„Dzisiaj ważnym była wygrana po wcześniejszej porażce z Lorient. Mieliśmy ważne spotkanie przed sobą, by pokazać wszystkim, że potrafimy grać dobrze i wygrywać. Naszym celem jest wygrywanie, ponieważ chcemy być na szczycie tabeli. Dla mnie ważna była dzisiaj bramka, ponieważ to był ciężki moment dla mnie i całego zespołu. Po przyjściu nowego trenera wiele się zmieniło i cieszę się, że mogłem udowodnić, że ciągle jestem przydatny zespołowi.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *