10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
21dn.0godz.4min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Musimy się poprawić

Mauricio Pochettino oraz Angel Di Maria zabrali głos po spotkaniu PSG z Lorient. Paryżanie przegrali 2:3, tracąc bramkę w 91 minucie. Zobaczcie co do powiedzenia miał trener oraz pomocnik PSG. 

Mauricio Pochettino: 

„Graliśmy w drugiej połowie dużo lepiej niż w pierwszej. Czuliśmy, że mecz jest pod naszą kontrolą, ale straciliśmy koncentrację a wraz z nią dwie bramki w końcówce. Musimy się poprawić, ciężej pracować na treningach i patrzeć w przyszłość z chęcią zmiany naszej gry. Pracujemy długoterminowo i wierzę, że gracze są w stanie wejść poziom wyżej. Dziś przydarzył nam się wypadek przy pracy. W środę mamy kolejne spotkanie i wierze, że zagramy dużo lepiej niż w niedzielę.”

Angel Di Maria:

„Nie graliśmy bardzo dobrze, popełniliśmy błędy a rywale to wykorzystali. Takie sytuacje zdarzają się w piłce a my musimy dalej pracować. Myślę, że musimy naciskać rywali i walczyć do końca o tytuł. Mamy kolejne spotkanie i najlepsze co nas może teraz spotkać to po prostu powrót na zwycięski szlak. By to osiągnąć musimy poprawić swoją grę. To jest teraz najważniejsze, poprawa i wygrywanie spotkań.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *