0dn.9godz.5min.
12.20 X3.80 22.90 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
PSG

[SKRÓT MECZU] Lorient – PSG 3:2

PSG w spotkaniu ligowym wybrało się do Lorient. Paryżan miał czekać spacerek, ponieważ rywale okupowali dolne rejony tabeli. Kibice PSG spodziewali się łatwego spotkania zakończonego kilkoma bramkami. Bramki padały, ale PSG zaliczyło kompromitującą wpadkę przegrywając 2:3.

Rywale bez skrupułów podeszli do mistrza Francji i jako pierwsi objęli prowadzenie. W 35 minucie bramkę na 1:0 strzelił Abergel. Paryżanie odpowiedzieli w 45 minucie a skutecznie rzut karny wykonał Neymar. Remis utrzymał się do przerwy i wydawało się, że po niej do głosu dojdzie PSG. W 58 minucie prowadzenie PSG dał Neymar, który ponownie wykorzystał rzut karny. Paryżanie kontrolowali spotkanie, ale potknęli się w ostatnich 10 minutach. W 80 minucie wyrównanie gościom dał Wissa a w doliczonym czasie gry sytuacje sam na sam wykorzystał Moffi. Katastrofalnie w tej akcji zachowała się obrona PSG, która całą drużyną została na połowie rywali. Paryżanie przegrali spotkanie 2:3 i spadli na trzecie miejsce w tabeli.