Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Zespół potrzebuje iść do przodu

Mauricio Pochettino oraz dwie największe gwiazdy PSG – Neymar oraz Mbappe zabrały głos po wygranym 4:0 spotkaniu z Montpellier. Zobaczcie co mieli do powiedzenia trener oraz zawodnicy.

Mauricio Pochettino:

“Jesteśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ dziś zagraliśmy bardzo profesjonalne spotkanie. Czerwona kartka dla rywali nieco nam pomogła, ale jesteśmy bardzo zadowoleni z gry jaką zaprezentowaliśmy. Trzy punkty są dla nas ważne, ponieważ pozwalają nam umocnić swoją pozycję w ligowej tabeli oraz dać spokojną pracę w tygodniu. Zespół potrzebuje iść do przodu i łatwiej to zrobić po wygranej.”

Neymar:

“Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ zagrałem 100 spotkanie w barwach paryskiej drużyny. Wygraliśmy a ja strzeliłem, więc radość jest podwójna. Jestem bardzo zadowolony ze swojej gry, ale chciałbym to kontynuować i zrobić więcej dla zespołu w przyszłości. Muszę podziękować Kylianowi za asystę, ale cieszy mnie również to, że on sam strzelił bramkę, ponieważ będzie pewniejszy siebie w kolejnych spotkaniach.”

Kylian Mbappe 

“To bardzo ważne, by zrobić różnicę, ale najważniejsza jest wygrana zespołu. Jesteśmy zadowoleni, ponieważ dawno nie wygraliśmy wysoko u siebie. Mieliśmy dobrą kontrolę nad spotkaniem, zagraliśmy naprawdę dobre zawody. Cieszę się, że napastnicy sobie pomagają. Dla nas to zaszczyt grać dla PSG i móc grać u boku najlepszych piłkarzy świata.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *