25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
5dn.7godz.38min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Leandro Paredes

Leandro Paredes: Dobrze się czuję w klubie

Leandro Paredes udzielił wywiadu na konferencji prasowej przed kolejnym spotkaniem ligowym. Argentyńczyk opowiedział o nowym sztabie trenerskim, formie zespołu i swoich odczuciach. Zobaczcie co miał do powiedzenia. 

Leandro Paredes o Montpellier 

„Mamy ważne spotkanie przed sobą w piątkowy wieczór. To będzie trudny mecz, ale podejdziemy do niego jak najlepiej przygotowani. Montpellier zwykle sprawiało nam problemy swoją grą. Musimy dać z siebie wszystko jeśli chcemy pozostać liderami tabeli.”

O nowym trenerze

„Mamy nowy sztab trenerski, ale nie jest łatwo się przystosować w środku sezonu. Staramy się uczyć nowych idei i wprowadzać je do swojej gry w kolejnych spotkaniach. Każdy trener ma różne spojrzenie na pewne sprawy i jest to normalne w piłce. Nasze nastawienie jest dobre, ponieważ chcemy się rozwijać.”

O swojej przyszłości 

„Czuje się dobrze zarówno fizycznie jak i mentalnie. Powrót w 100% do swojej formy i możliwość dania z siebie 100% jest dla mnie bardzo dobre. Plotki transferowe? Znam ludzie, którzy mówią o mojej przyszłości, ale zostaję w Paryżu. Jestem tutaj szczęśliwy i cieszę się każdym dniem spędzonym w tym mieście. Mam świetne relacje z kolegami i trenerem. Chciałbym tutaj zostać na dłużej.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *