21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.18godz.24min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Jesus Perez

Jesus Perez: Był to bardzo ciężki mecz

Jesus Perez pod nieobecność Mauricio Pochettino zabrał głos po spotkaniu z Angers. Drugiemu trenerowi towarzyszył Leandro Paredes. Zobaczcie co mieli do powiedzenia asystent trenera oraz pomocnik PSG.

Jesus Perez:

„To było bardzo ciężkie spotkanie dla nas, prawdziwa batalia. Rywale byli bardzo dobrze zorganizowani a dodatkowo pokazali wiele swojego talentu. Ich pozycja w tabeli pokazała nam przed spotkanie, że będzie to ciężka przeprawa. Byliśmy na to przygotowani. Absencja trenera? Niecodzienna sytuacja dla nas, ponieważ byliśmy bez Mauricio po raz pierwszy. Musieliśmy się przyzwyczaić przed spotkaniem a w trakcie zmienić nieco taktykę. Mieliśmy kontakt z trenerem, więc wspólnie mogliśmy mieć kontrolę nad spotkaniem.”

Leandro Paredes:

„Wiedzieliśmy, że będzie to ciężkie spotkanie, ponieważ rywale nie zostawiali nam dużo swobody. Udało nam się ich pokonać i zainkasować trzy punkty. Jesteśmy zadowoleni, ponieważ teraz presja jest na Lyonie. Chcemy być na pierwszym miejscu i przynajmniej na chwilę osiągnęliśmy swój cel.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *