21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.19godz.47min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Leonardo PSG

Rozmowy transferowe Leonardo

Le Parisien dostarczył kibicom informacji na temat ewentualnych przedłużeń kontraktów przez Leonardo dla graczy PSG. Od dłuższego czasu wiele spekuluje się na temat przedłużeń kontraktu dla największych gwiazd Kyliana Mbappe oraz Neymara, ale również inni zawodnicy mają zaawansowane rozmowy. 

Juan Bernat – obecnie kontuzjowany hiszpański obrońca jest bliski podpisania umowy z klubem. Obecna wygasa w czerwcu, ale obie strony są chętne do dalszej współpracy. Rozmowy z dyrektorem sportowym Leonardo są mocno zaawansowane i przewiduje się, że Hiszpan podpisze nową umowę w ciągu najbliższych tygodni.

Angel Di Mariaargentyński skrzydłowy również prowadzi zaawansowane rozmowy z dyrektorem sportowym. Di Maria był bliski podpisania aneksu do umowy, ale sytuacja nieco zmieniła się po zmianie trenera. Zawodnik czek na rozmowę z nowym trenerem, by poznać jego plany dotyczące osoby skrzydłowego PSG. Obecnie zawodnik jest kluczowym graczem w składzie PSG. W przeciągu dwóch lat Di Maria wystąpił w 103 spotkaniach.

Julian Draxler – niemiecki zawodnik, którego kontrakt wygasa w czerwcu dla Paryżan jest póki co sporym rozczarowaniem. Obecne okienko transferowe jest ostatnim momentem by cokolwiek na Niemcu zarobić bądź też pozbyć się balastu jakim jest ogromna pensja zawodnika. Rozmowy na temat przedłużenia umowy nie są prowadzone i ciężko myśleć, by Niemiec miał w nowym sezonie dalej występować w barwach PSG.


Share

One Comment

  1. Bee! Reply

    Draxler grał głównie ogony lub w meczach bez stawki, trudno w takich warunkach pokazać coś więcej… a, że potencjał ma to chyba wie każdy. Ja bym mu jeszcze szanse dał, zwłaszcza, że dla przykładu kużawę zostawili, a jest tak drewniany, że aż oczy bolą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *