16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.15godz.29min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Thomas Tuchel

Thomas Tuchel: Mieliśmy sporo szczęścia na koniec roku

Thomas Tuchel, Moise Kean oraz Sergio Rico zabrali głos po wygranej 2:0 z Lorient. Paryżanie przełamali ostatnie słabe wyniki i ponownie wygrali spotkanie w Ligue 1. Oto co miał do powiedzenia trener oraz zawodnicy.

Thomas Tuchel

„Lorient miało zbyt wiele okazji na strzelenie bramki w pierwszej połowie. To była nasza wina, ponieważ traciliśmy piłkę zbyt szybko i zbyt łatwo. Pojawiały się błędy techniczne i to był nasz problem, ponieważ wtedy brakowało nam precyzji. W obronie rywale grali bardzo głęboko, czasem 10 zawodników było za linią piłki. Niezwykle ważnie było wygranie piłki na ich połowie i zrobienie szybkiej kontry. W polu karnym rywala brakowało nam precyzji, by szybciej strzelić bramkę. Mieliśmy rzut karny, czerwoną kartkę i to na pewno ułatwiło nam zadanie. Mieliśmy jednak sporo szczęścia na koniec roku.”

Moise Kean

„Wygrana pomoże nam iść do przodu, doda nam odwagi w tym co robimy. Pracujemy na koniec roku bardzo mocno i mamy jeszcze ważny mecz przeciwko Lille. Musimy być gotowi na niedziele. Moja bramka? Rafinha prowadził piłkę a ja chciałem jedynie wyskoczyć za obrońców, ściąć do środka i strzelić.”

Sergio Rico 

„Oczywiście to była bardzo ważna wygrana, która pozwoliła nam powrócić na zwycięską ścieżkę. Zmazaliśmy plamę po niedzieli i zdobyliśmy trzy punkty. To było najważniejsze na wieczór i to nam się udało. Dla mnie najważniejsze było czyste konto i to się udało. Cieszę się, że pomogłem zespołowi, ponieważ momentami widziałem, że jest ciężko sforsować obronę, która całym zespołem broniła.Musimy w takich chwilach być cierpliwi by strzelić bramkę.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *