21.06.2024, g. 02:00
Copa America 2021
Argentyna vs Kanada
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.46min.
11.28 X5.50 210.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Thomas Tuchel

Thomas Tuchel: Dla nas to trzeci finał

Thomas Tuchel zabrał głos na konferencji prasowej przed spotkaniem w Lidze Mistrzów. Paryżanie są bardzo bliscy awansu, ale muszą jeszcze postawić kropkę nad i w czasie wtorkowego spotkania. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener przed starciem z tureckim zespołem.

Thomas Tuchel o rywalu

„Cel numer jeden to wygrana. Nie możemy myśleć o niczym innym i przygotowujemy się do tego spotkania w taki sposób, by je wygrać. Musimy pokazać respekt grze oraz przeciwnikom a to oznacza 100% zaangażowania. Jeśli wygramy grupę to w 1/16 będziemy mieć rewanż u siebie a to bardzo dobra sytuacja. Dotarcie do fazy eliminacyjnej i pokonanie 1/16 wcale nie jest łatwe, widywaliśmy to w poprzednich sezonach. Musimy zagrać z najwyższą jakością przeciwko rywalom. Nie ma łatwych spotkań, ale musimy kontynuować naszą serię.”

O pozytywnych duchu w zespole 

„Muszę powiedzieć, że mam wrażenie, że zawodnicy byli świadomi ile pracy ich czeka w związku z sytuacją w jakiej się znaleźli. Wszyscy wiedzieli jaka jest poważna sytuacja, że musimy dać z siebie wszystko i wygrywać spotkania w LM. Do ostatniego przygotowujemy się na poważnie, nie zmieniamy niczego jeśli chodzi o ten aspekt. Jesteśmy skoncentrowani i chcemy zakończyć rozgrywki na pierwszym miejscu w grupie. Dla nas, wtorkowy mecz będzie jak trzeci finał z rzędu w Lidze Mistrzów. Granie co trzy dni sprawia, że nie ma czasu na myślenie. Musimy zdobyć piłkę, utrzymywać ją i pozostać skupionym przez całe spotkanie.”


One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *