28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.1min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Danilo Pereira

Danilo: Jesteśmy PSG i musimy wygrywać spotkania

Danilo Pereira, pomocnik PSG podzielił się swoimi przemyśleniami na temat Ligi Mistrzów, adaptacji w Paryżu i aktualnej formie mistrzów Francji. Zobaczcie co miał do powiedzenia zawodnik.

Danilo, jak się odnajdujesz w zespole?

Fantastycznie. Jestem już częścią rodziny paryskiej. To duży klub, który gra by wygrywać każde spotkanie. Jestem zachwycony mogąc podjąć takie wyzwanie. Uwielbiam grać wielkie mecz i walczyć w nich ostro o wygraną.

Czas, który spędziłeś w Porto oraz na reprezentacji pomógł Ci w integracji z zespołem?

Bardzo mi to pomogło. Grając w Porto czy reprezentacji nauczyłem się wiele i stałem się lepszym zawodnikiem na murawie. Gram na najwyższym poziomie i to również pomaga mi rozwoju i byciu lepszym zawodnikiem w Paryżu.

Jakie są twoje przemyślenia na temat wygranej w Manchesterze?

Zagraliśmy fantastyczne spotkanie. Musieliśmy wygrać i z takim nastawieniem tam pojechaliśmy. Po spotkaniu atmosfera w zespole była fantastyczna. Naprawdę potrzebowaliśmy takiej wygranej, która pozwoliła nam złapać pewność siebie.

Czy to będzie przełomowe spotkanie w sezonie twoim zdaniem?

Możliwe, że tak będzie. Obecna sytuacja jest ciężka ponieważ mamy pandemię, kontuzje oraz nowych zawodników. Taka wygrana może być punktem zwrotnym dla takiego zespołu jak nasz, ponieważ mamy w sobie dużo jakakości.

Przed nami ostatnie spotkanie przeciwko Istambułowi w Lidze Mistrzów.

To będzie niezwykle trudne spotkanie. Widzieliśmy, że wszystko się może zdarzyć w tej grupie. Będzie ciężko, ale jako PSG musimy walczyć do końca o kwalifikację do najlepszej 16-stki.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *