21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.8godz.49min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Thomas Tuchel

Thomas Tuchel: Nie poddajemy się

Thomas Tuchel oraz zawodnicy Marco Verratti i Leandro Paredes wypowiedzieli się po spotkaniu z Manchesterem United. Paryżanie wygrali 3:1 i są bliscy awansu w Lidze Mistrzów. Zobaczcie co mieli do powiedzenia.

Thomas Tuchel

„Cierpieliśmy trochę na początku drugiej połowy, ponieważ wtedy zabrakło nam dyscypliny, nie umieliśmy zaadaptować się do sytuacji. Straciliśmy zbyt wiele prostych piłek, które narażały nas na kontrataki. Cieszę się, że byliśmy w stanie dociągnąć wynik i nie stracić bramki w tamtym momencie. Nie wyobrażaliśmy sobie, że możemy przegrać spotkanie, nie poddajemy się i dzisiaj pokazaliśmy wspaniały duch zespołu połączony z jakością.”

Leandro Paredes:

„To wielka wygrana. Przyjechaliśmy tutaj po trzy punkty, ponieważ to był nasz cel na to spotkanie. Misja wykonana i jestem bardzo szczęśliwy. Wiedzieliśmy jak ważne jest, by wygrać to spotkanie. Teraz wszystko pozostaje w naszych rękach.”

Marco Verratti:

„Ten mecz przypominał finał pucharu dla nas. Graliśmy na wyjeździe, przeciwko bardzo dobrej drużynie, która pokonała nas w domu. Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie, pokazaliśmy swoją siłę a gdy trzeba było to cierpieliśmy razem jako zespół. Ta wygrana to wygrana zespołu.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *