01.10.2022, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Nice
Do meczu pozostało:
2dn.8godz.25min.
11.14 X7.90 215.00 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Abdou Diallo

Abdou Diallo: Nie martwi mnie moja sytuacja

Abdou Diallo udzielił wywiadu redakcji Europe 1, w którym poruszył kwestię swojego powrotu do treningów oraz składu po kontuzji. Zawodnik odpowiada również na pytania odnośnie zmian w składzie PSG.

Abdou Diallo o powrocie po kontuzji

„Wracam do gry po kontuzji. Z moim palcem jest coraz lepiej i niedługo będę mógł podjąć pełną rywalizację. To normalne, że na tą chwilę jestem w rezerwie. Trenuje ciężko, staram się dawać z siebie wszystko na treningach i pokazać trenerowi, że może na mnie liczyć. Każdy zawodnik w mojej sytuacji znalazłby się w rezerwie i jest to normalne. W piłce nie ma sensu się na to żalić, ponieważ jeden miesiąc, jeden mecz, jedna gra wszystko może zmienić. Każdy z nas jest pod ciągłą presją i ciągłą oceną.”

O swoim rozwoju 

„Wiem, że zagram w pierwszym składzie prędzej czy później. Jestem o tym przekonany. Jest wielu graczy, którzy stali się najlepsi na świecie, będąc starszymi aniżeli 25 lat.”

O zmianach w składzie Thomasa Tuchela

Danilo Perreira wskoczył w moje miejsce do składu na pozycji środkowego obrońcę. Szczerze mówiąc, nie martwi mnie moja sytuacja aktualnie. Wiem, że będąc w dobrej formię, mogę wskoczyć do składu prędzej czy później. Danilo był bardzo dobry w obronie, tak dobry, jak Presnel Kimpembe oraz Marquinhos. Chciałbym być na ich miejscu, ale jestem spokojny i koncentruję się na powrocie i swoich występach.


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.