17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.23godz.26min.
12.75 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Abdou Diallo

Abdou Diallo: Nie martwi mnie moja sytuacja

Abdou Diallo udzielił wywiadu redakcji Europe 1, w którym poruszył kwestię swojego powrotu do treningów oraz składu po kontuzji. Zawodnik odpowiada również na pytania odnośnie zmian w składzie PSG.

Abdou Diallo o powrocie po kontuzji

„Wracam do gry po kontuzji. Z moim palcem jest coraz lepiej i niedługo będę mógł podjąć pełną rywalizację. To normalne, że na tą chwilę jestem w rezerwie. Trenuje ciężko, staram się dawać z siebie wszystko na treningach i pokazać trenerowi, że może na mnie liczyć. Każdy zawodnik w mojej sytuacji znalazłby się w rezerwie i jest to normalne. W piłce nie ma sensu się na to żalić, ponieważ jeden miesiąc, jeden mecz, jedna gra wszystko może zmienić. Każdy z nas jest pod ciągłą presją i ciągłą oceną.”

O swoim rozwoju 

„Wiem, że zagram w pierwszym składzie prędzej czy później. Jestem o tym przekonany. Jest wielu graczy, którzy stali się najlepsi na świecie, będąc starszymi aniżeli 25 lat.”

O zmianach w składzie Thomasa Tuchela

Danilo Perreira wskoczył w moje miejsce do składu na pozycji środkowego obrońcę. Szczerze mówiąc, nie martwi mnie moja sytuacja aktualnie. Wiem, że będąc w dobrej formię, mogę wskoczyć do składu prędzej czy później. Danilo był bardzo dobry w obronie, tak dobry, jak Presnel Kimpembe oraz Marquinhos. Chciałbym być na ich miejscu, ale jestem spokojny i koncentruję się na powrocie i swoich występach.


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *