21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.9godz.24min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Thomas Tuchel

Thomas Tuchel: Byliśmy w stanie zachować spokój

Thomas Tuchel, Rafinha oraz Moise Kean zabrali głos po spotkaniu z Basaksehirem w ramach drugiej kolejki Ligi Mistrzów. Paryżanie wygrali spotkanie 2:0 i wracają do Paryża z 3 punktami. Zobaczcie co mieli do powiedzenia zawodnicy oraz trener. 

Thomas Tuchel

W pierwszych 25 minutach spotkaniu brakowało nam dobrego ustawiania się na boisku, oddawaliśmy piłkę zbyt łatwo i zbyt szybko. To było dla nas groźne, ponieważ daliśmy przeciwnikom szanse do strzelenia bramki. W momencie, w którym graliśmy wyżej, nasza gra się poprawiła. Dla nas było to trudne spotkanie, nie był to nasz najlepszy występ, ale najważniejsze było to, że utrzymaliśmy się w tym spotkaniu i przechyliliśmy wynik na naszą korzyć. Jesteśmy liderem Ligue 1 i wygraliśmy w Lidze Mistrzów, więc nie mogę być też zbyt krytyczny, ponieważ wyniki są dobre. Musimy być pozytywnie nastawieni.

Rafinha:

„Wiedzieliśmy, że jest to ważne spotkanie dla nas i potrzebowaliśmy trzech punktów, by pozostać w kontakcie z innymi zespołami. Kończymy mecz z dobrze spełnionym obowiązkiem. Nie był to łatwy mecz, ponieważ przeciwnicy potrafią grać w piłkę.”

Moise Kean

„Potrzebowaliśmy wygranej w tym spotkaniu po porażce z United. Misja zakończona sukcesem w tym tygodniu i z tego się cieszymy. Ciężko trenuję i staram się pomagać zespołowi. Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ te bramki dają mi pewność siebie. Pierwsze minuty nie były dla nas łatwe tego popołudnia, ale byliśmy w stanie znaleźć lukę w obronie rywali. Trzymaliśmy się razem jako zespół, byliśmy skoncentrowani i to zaprocentowało.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *