24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.13godz.7min.
16.50 X4.75 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Thomas Tuchel

Thomas Tuchel: Zapracowaliśmy na wygraną

Thomas Tuchel oraz zawodnicy zabrali głos po wygranym 4:0 spotkaniu z Dijon. PSG powróciło tymczasowo na pozycję lidera a jednym z autorów wygranej był Moise Kean, strzelec dwóch goli. 

Thomas Tuchel:

„Nigdy nie jest łatwo w takich spotkaniach. Dziś mam wrażenie, że kluczowa była precyzja przy ostatnich podaniach oraz skuteczność pod bramką. Tego nam brakowało w ostatnich spotkaniach. Nie jest łatwo grać z taką samą intensywnością, ponieważ ciągle gramy za zamkniętymi drzwiami, dodatkowo zawodnicy zmieniają pozycję na boisku. Jestem zadowolony, ponieważ wygraliśmy szósty mecz z rzędu w lidze. Wiem, że wszyscy myślą, że to powinno być normalne dla PSG, ale zawodnicy zapracowali na to ciężką pracą.”

Moise Kean:

To świetne uczucie strzelić dwie bramki. Musimy pracować ciężko i iść dalej zarówno w lidze, jak i Lidze Mistrzów. Mój pierwszy gol to świetne podanie z boku i atak krótkiego słupka, udało się strzelić ładną bramkę. Druga to zasługa Neymara. On podał, ja strzeliłem i podziękowałem mu za jego akcję. Wygrywając, zyskuje się pewność na następne spotkania, które przed nami.

Danilo Pereira 

„Nie mam problemów ze zmianą pozycji na boisku. Czułem się swobodnie i wszystko było dobrze. Wygraliśmy 4:0 i myślę, że był to dobry mecz w naszym wykonaniu. Czuję się bardzo dobrze, przybyłem do zespołu dwa tygodnie temu i zagrałem dwa spotkania. Dla mnie to fantastyczny okres.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *