Thomas Tuchel

Thomas Tuchel: Nie wiem dlaczego tak to wyglądało

Thomas Tuchel, szkoleniowiec PSG wypowiedział się po spotkaniu z Manchesterem United. Zobaczcie co miał do powiedzenia Niemiec prowadzący naszą drużynę oraz obrońca Presnel Kimpembe.

Thomas Tuchel

“Brakowało nam wszystkiego w pierwszej połowie: intensywności, agresji, nie byliśmy kompaktowym zespołem, nie graliśmy z pewnością siebie. Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego tak to wyglądało. W poprzednich spotkaniach wyglądaliśmy bardzo dobrze. Nasze przygotowanie do spotkania był dobrze, wcześniejszy mecz ligowy również dał nam pewność. Dla mnie nasza postawa to niemiła niespodzianka. W drugiej połowie próbowaliśmy wszystkiego i wyszliśmy na 1:1. Jest jasnym dla mnie, że musimy się poprawić.”

Presnel Kimpembe:

“Chcieliśmy mieć wpływ na wydarzenia na boisku, na podania, na poruszanie się. Było to czuć w drugiej połowie, ale nie widzieliśmy tego w pierwszej. Mamy wielki ból głowy po pierwszej połowie i ciężko to wyjaśnić. Musimy jednak podnieść swoje głowy przed kolejnymi spotkaniami. Wiemy, że będziemy grać co trzy-cztery dni i kolejne spotkanie przyjdzie szybko. Musimy zebrać się w sobie i skupić się na swoich celach.”

 

 

3 Comments

  1. Głowa Reply

    Projekt pod nazwą dyrektor sportowy i trener z dwiema różnymi wizja mi klubu nie może się udać. Leonardo powinien wspierać menadżera w rozwoju jego wizji zespołu a nie narzucać własną

    1. Bee! Reply

      Problem polega na tym, że klub wyłożył setki milionów euro na ofensywę, a trener uparcie gra piłkę defensywną. To się nie trzyma kupy, wszyscy to widzą, za wyjątkiem Tuchela

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *