25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
3dn.5godz.25min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Marco Verratti

Marco Verratti: Cieszę się, że Florenzi jest w PSG

Marco Verratti zabrał głos na konferencji prasowej. Włoski pomocnik wypowiedział się na temat rodaków, którzy dołączyli do PSG, finału Ligi Mistrzów oraz obecnym sezonie. Zobaczcie co miał do powiedzenia Włoch.

Marco Verratti o rodakach w PSG

Cieszę się, żę Florenzi oraz Kean dołączyli do PSG. Jestem bardzo mocno związany z Alessandro i cieszę się, że będę mógł grać z nim w jednym zespole. Moise potrzebuje zrobić kolejny krok w swej karierze, by stać się jeszcze silniejszym zawodnikiem.

O finale Ligi Mistrzów

Dostanie się do finału, było pozytywnym wynikiem. Nie od razu zapomnieliśmy o przegranym finale, musieliśmy swoje odcierpieć, ale podróż, jaką odbyliśmy, pozwoliła nam zrobić postępy. Chce teraz dać z siebie wszystko dla reprezentacji oraz klubu. Musimy pamiętać, że czeka nas Euro. Również ja dzięki grze w Lidze Mistrzów rozwinąłem się jako piłkarz. Uwielbiam grać w piłkę i przez te wszystkie lata nie myślałem o wyjeździe z Paryża do innego zespołu. Tutaj czuję się dobrze, ponieważ gram z wieloma mistrzami.

O aktualnej sytuacji i sezonie

„To trudny okres, ale musimy wykonać swoją pracę najlepiej jak potrafimy. Musimy iść do przodu, uśmiechać się do osób i dawać im radość. Wszyscy Ci, którzy spędzają ten trudny okres w domu muszą mieć oparcie was, by przezwyciężyć trudny moment. Martwię się jak wszyscy w tej chwili, infekcję wciąż się nasilają, we Francji mamy tysiące nowych przypadków. Potrzeba nam wiele ostrożności, mam jednak nadzieję, że metody walki z wirusem będą skuteczne.”


One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *