16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.16godz.18min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Marquinhos

Marquinhos:Celem jest awans z tej grupy

Marquinhos, nowy kapitan PSG zabrał głos po losowaniu Ligi Mistrzów. Brazylijski obrońca opowiedział o swoich odczuciach na temat losowania, opaski kapitana oraz Lidze Mistrzów. Wcześniej swoje opinie wyraził trener Thomas Tuchel.

Marquinhos, jakie są twoje odczucia na temat losowania?

Nie jest to dla nas łatwa grupa. Trzy zespoły w ostatnim sezonie spisały się bardzo dobrze, grając w Europie. W szczególności Lipsk osiągnął bardzo dużo, docierając do półfinałów. Są zespoły, które grają bardzo dobrą piłkę. Musimy korzystać z naszej dobrej dyspozycji w tych magicznych rozgrywkach.

Jaki jest cel PSG dla tej grupy ?

Wszyscy wiedzą, jaki jest cel. Jest w nas chęć wygrania wszystkich spotkań i awansu do dalszej fazy. Faza grupowa rozpocznie się niedługo i musimy pracować, by osiągnąć cel.

Są rachunki do wyrównania z Manchesterem United…

Wszystko, co pozwoli nam na większą motywacje w takim spotkaniu, jest dozwolone. Również chęć rewanżu jest naturalnym motywatorem w takim spotkaniu. Niektórzy chcą rewanżu, inni wolą zapomnieć. Teraz będzie to zupełnie inne spotkanie, jesteśmy w innej fazie, drużyny są inne. To część naszej historii, ale myślę, że czas napisać nową stronę w tej rywalizacji.

Nowy sezon w Lidze Mistrzów rozpoczniesz jako kapitan…

Opaska kapitana jest dla mnie bardzo ważna. Jako kapitan muszę kontrolować emocje, być spokojnym, by dać dobry przykład zespołowi. Jako kapitan musisz pomóc w motywacji i być w stanie wykonać wiele zadań w jednym czasie. W zespole jest wielu liderów, każdy wie, jaką spełnia funkcję. Mamy możliwości, by zagrać kolejny wspaniały sezon.


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *