2dn.9godz.4min.
13.30 X3.80 22.05 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Thomas Tuchel

Thomas Tuchel: Zasłużona wygrana

Thomas Tuchel oraz zawodnicy zabrali głos po wygranym spotkaniu z Niceą. Paryżanie pewnie wygrali 3:0 i mogli ze spokojem wracać do Paryża.

„Byliśmy lepszym zespołem w dzisiejszym spotkaniu. Wygraliśmy i było to zasłużona wygrana. Mieliśmy mnóstwo okazji w pierwszej połowie. Nicea miała swoje okazje przy naszym prowadzeniu, ale Keylor Navas dziś zagrał bardzo dobrze w bramce. Podsumowując, dla nas to wielka wygrana i zespół zagrał bardzo dobrze.”

Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ mogliśmy kontrolować spotkanie przez większą jego część. Byliśmy bardzo dobrze zorganizowani w tym spotkaniu, nie było to łatwe, ponieważ rywale to bardzo silna drużyna. Zrobiliśmy to, co trzeba było zrobić. Osobiście jestem zadowolony ze swojego występu. Cieszę się, że mogłem pomóc drużynie.

Kylian Mbappe

Jestem szczęśliwy, ponieważ mogłem znowu zagrać z moimi kolegami. Zadowolenie jest większe w momencie, w którym strzelasz bramkę i drużyna wygrywa. Powoli znowu odnajdujemy nasze czucie piłki, nasz styl grania. Możemy grać na pewno lepiej, ale dziś daliśmy dobry występ.

Alessandro Florenzi

Z meczu na mecz jesteśmy lepszym zespołem. Dziś zanotowaliśmy bardzo ważną wygraną, pokazaliśmy charakter i wracamy z trzema punktami. Teraz musimy odpocząć przed następnym spotkaniem. Kylian powrócił i bardzo nam pomógł. Wszyscy pracowali ciężko na tę wygraną. Było dziś ciężko, ponieważ rywale nie odpuścili w drugiej połowie.