08.10.2022, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Reims vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.14godz.29min.
18.8 X6.2 21.29 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Nasser Al-Khelaïfi

Nasser Al-Khelaïfi:Opinia o PSG zmieniła się

Nasser Al-Khelaïfi, prezes PSG w ostatnio udzielonym wywiadzie podsumował sezon drużyny. Zobaczcie, co powiedział głównodowodzący klubem o minionym sezonie i walce o cztery trofea.

Ocena sezonu będzie podzielona na to, co się wydarzyło przed 23 sierpnia i po tej dacie. Sposób, w jaki ludzie patrzą na nasz klub uległ zmianie. Ludzie związani z piłką, postrzegają PSG jako bardzo silny zespół europejski.

Nasser Al-Khelaïfi odniósł się również szczegółowo do nauki jaką PSG wyciągnęło z poprzednich edycji Ligi Mistrzów. Żadem z zespołów nie nacierpiał się tyle co Paryżanie.

Swoim występem uhonorowaliśmy naszą koszulkę i barwy, ponieważ zagraliśmy wielki turniej. To był wielki pokaz ducha zespołu PSG, ponieważ nasza pucharowa przygoda była naznaczona ciężkimi chwilami. W ostatnich latach kilkukrotnie upadaliśmy i musieliśmy na nowo podnosić się. Za każdem razem udało nam się to zrobić. Udało nam się eliminować błędy i rozwijać się, znaleźliśmy ścieżkę, która była dla nas właściwa. To ona zabrała nas do najwyższego miejsca w historii PSG.

Nie zabrakło również pytań – co dalej z PSG?

„Będziemy zawsze patrzeć do przodu i pozostaniemy wymagający jak do tej pory. W rocznicę 50 narodzin klubu musimy być pewni, że idziemy w dobrym kierunku.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.