25.06.2024, g. 02:07
NHL
Florida Panthers vs Edmonton Oilers
Do meczu pozostało:
1dn.0godz.29min.
12.38 X3.85 22.47 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Keylor Navas

Keylor Navas: Przed nami ważny moment

Keylor Navas i Arnaud Kalimuendo porozmawiali z PSG TV po wygranej 1:0 w sparingowym spotkaniu rozgrywamy na pustym Parc des Princes. Zobaczcie co mieli do powiedzenia zawodnicy.

Keylor Navas

Myślę, że jako zespół zagraliśmy naprawdę dobre spotkanie. Była to dla nas bardzo dobra okazja do przyjrzenia się pewnym sprawom taktycznym, spojrzenia z boku na naszą grę i przede wszystkim na załapanie kilku minut dla niektórych z graczy. Dla zawodników, którzy grali mniej to bardzo ważne, by spędzić czas na boisku w grze. Przed nami ważny moment w roku i ten sparing pomógł nam, by być w najlepszej formie”.

Arnaud Kalimuendo

Jestem bardzo zadowolony. To pierwszy raz dla mnie, gdy mogłem zagrać pełne spotkanie z pierwszym zespołem. Było to dla mnie nowe doświadczenie i cieszę się, że je zdobyłem. Każdego dnia staram się uczyć od znakomitych zawodników takich jak Neymar, Mbappe, Icardi. Dla mnie są oni świetnym przykładem do podpatrywania i nauki. Mam nadzieję, że teraz będę mógł zwiększać swoje umiejętności każdego dnia i pokazywać to na boisku”.

 


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *