01.03.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
AS Monaco vs PSG
Do meczu pozostało:
4dn.6godz.11min.
13.25 X3.80 22.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
PSG

Arsene Wenger: Jestem pewny, że Mbappe wróci

Arsene Wenger, znakomity szkoleniowiec wypowiedział się na temat PSG oraz szans tej drużyny w starciu z Atalantą Bergamo. Nie zabrakło również pytań o Kyliana Mbappe. Zobaczcie co powiedział francuski szkoleniowiec. Wywiad przeprowadzono w kanale Europe 1.

Gdy grasz spotkanie przeciwko Atletico bądź Atalancie, wszystko może się wydarzyć na boisku. Dla mnie, Manchester i PSG są faworytami rozgrywek biorąc pod uwagę potencjał obu ekip. Myślę, że PSG jest dużo silniejsze aniżeli 3-4 lata temu. Są mocniejsi, ponieważ na wszystkich pozycjach mają lepszych zawodników. Konkurencja w tamtym okresie również była mocniejsza w mojej opinii. Stawka na najwyższym poziomie w ostatnich latach mocno się wyrównała i aktualnie PSG jest w grupie 2-3 najlepszych klubów w Europie.

Arsene Wenger o Kylianie Mbappe 

Widziałem co się stało. Myślę, że zagra w spotkaniu i myślę, że on sam jest o tym przekonany. Od wielu lat oglądam sportowców z bliska, którzy są na najwyższym poziomie w momencie paskudnej kontuzji. Widziałem wiele kontuzji i zawodników dochodzących szybko do zdrowia. Coś mi podpowiada, że Mbappe wróci na Atalantę”.


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *