10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
27dn.16godz.19min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Thiago Silva

Thiago Silva pożegnał się z kibicami

Thiago Silva pożegnał się z kibicami podczas sparingu z Celtikiem. Brazylijski obrońca, wieloletni kapitan PSG miał okazję podziękować kibiców prosto z boiska. Zobaczcie, jak wyglądało pożegnanie kapitana oraz jego komentarz.

Thiago Silva: To był wyjątkowy dzień dla mnie. Rano było mi bardzo ciężko skoncentrować się na spotkaniu. Momenty, które tutaj przeżyłem, zawsze będą w moim sercu. Do końca życia zapamiętam relację z fanami i respekt, jaki panował pomiędzy nami. Historia nie jest jeszcze skończona, ponieważ mamy jeszcze kilka spotkania do rozegrania. Pracujemy ciężko na koniec sezonu, mamy trudne spotkanie w piątek i możemy wygrać kolejne trofeum. Na tym się teraz skupiamy. Na koniec czeka nas wielkie wyzwanie, jakim jest Liga Mistrzów. Jestem dobrej myśli, ponieważ mamy wszystko by zakończyć sezon w dobry sposób. Wierzę, że każdy da z siebie wszystko i mam nadzieję, że zajdziemy wysoko”.

Thiago Silva w piątek jako kapitan będzie miał okazję prowadzić PSG w drodze po kolejne pucharowe trofeum. Rywalem będzie St. Etienne.


Share

4 Comments

  1. Pawel Reply

    Dzieki za tyle lat grania dla Paryża, powodzenia, czekam na klasowego następce, lepszego od Niego bd ciężko znaleźć.

  2. Bee! Reply

    Chciałbym, żeby tacy ludzie jak Thiago, zostali w klubie, i pomogli tworzyć jego legendę. Mam nadzieje, że kiedyś tu wróci, a pięknym ukoronowaniem jego kariery w klubie byłoby wygranie LM.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *