03.12.2023, g. 13:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Le Havre vs PSG
Do meczu pozostało:
3dn.20godz.55min.
19.50 X5.25 21.30 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauro Icardi

Mauro Icardi: Najlepsze lata dla mnie nadchodzą

Mauro Icardi, po podpisaniu kontraktu z PSG stał się zawodnikiem klubu na kolejne lata. Wobec epidemii koronawirusa dopiero teraz opowiedział o swoich odczuciach związanych z podpisaniem kontraktu. Zobaczcie co miał do powiedzenia argentyński napastnik.

Mauro, jakie są twoje odczucia po podpisaniu kontraktu?

Dla mnie był to bardzo ważny ruch, jeśli chodzi o moją karierę. Mam 27 lat i spędziłem sporą część życia we Włoszech. Chciałem dołączyć do PSG, ponieważ chcę wygrywać trofea i grać na najwyższym poziomie. Moim celem była zmiana życiowa i chęć zaliczenia progresu w karierze. Chciałbym sobie udowodnić, że potrafię grać na jeszcze wyższym poziomie aniżeli w Interze. Najbliższe lata będą dla mnie szczytowymi w karierze.

Jakie są twoje odczucia po przerwie związanej z pandemią?

Był to trudny czas, ponieważ trzeba starać się być w formie. Dla piłkarza bycie nieaktywnym przez dłuższy czas jest bardzo trudną sytuacją. Możesz biegać i wykonywać ćwiczenia, ale to nie zastąpi Ci spotkań. Jesteśmy teraz w treningu i skupiamy się na naszym celu.

Czekają was dwa finały na koniec miesiąca

To ważne dla nas by wygrać puchary. Byliśmy w kwarantannie domowej a teraz mamy możliwość trenować. Chcemy się do tego przygotować najlepiej jak możemy. Chcemy wygrać spotkanie a potem rozegrać dobrze finał Ligi Mistrzów. To są cele dla nas na najbliższe miesiące.

Jakie były Twoje odczucia odnośnie przyznanego tytułu Mistrza Francji dla PSG?

To pierwszy tytuł dla mnie w Paryżu. Było to dziwne odczuciu, ponieważ wygraliśmy ligę w momencie, w którym sezon trwał. Udowodniliśmy przed zakończeniem rozgrywek, że zasługujemy na tytuł. Jesteśmy topowym zespołem i na koniec dnia zostaliśmy mistrzami.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *