25.06.2024, g. 02:07
NHL
Florida Panthers vs Edmonton Oilers
Do meczu pozostało:
0dn.17godz.32min.
12.38 X3.85 22.47 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Juan Bernat

Juan Bernat: Chcę zostać w Paryżu przez długi czas

Juan Bernat jeden z bohaterów spotkania z Borussią Dortmund udzielił w ostatnim czasie wywiadu dla hiszpańskiego So Foot, w którym powrócił do pamiętnego spotkania. Zobaczcie co miał do powiedzenia zawodnik.

Wspomnienie spotkania w Lidze MIstrzów odżyły szczególnie w momencie, w którym pojawiła się szansa na dokończenie rozgrywek.

„Mecz z Borussią? Kiedy dotarliśmy na stadion i zobaczyliśmy kibiców wokół Parc des Princes, to poczuliśmy dodatkowo energię. Dla nas było to wspaniałe wsparcie, ponieważ potrzebowaliśmy go od początku spotkania. W takich spotkaniach chodzi o przeżywanie wspólnych chwil z kibicami. Gdyby ich zabrakło, gra straciłaby sens. Takie sytuacje sprawiają, że chcesz przeżywać takie wieczory w Lidze Mistrzów.”

Juan Bernat zabrał również głos w sprawie ewentualnego pozostania w klubie na kolejne sezony. Kilku zawodników odeszło w letnim okienku, ale Hiszpan nigdzie się nie wybiera.

„Chcę zostać w Paryżu przez długi czas. Kocham te miast, ten klub i chciałbym się tutaj osiedlić na dłużej. Muszę nauczyć się francuskiego, biorę lekcję aktualnie i mam nadzieję, że przyjdzie to z czasem. Chciałbym zainwestować w to więcej czasu. Przyznam szczerze, że na ten moment nie jestem  konsekwentny w tej sprawie”.

Juan Bernat w obecnym sezonie rozegrał 29 spotkań i strzelił jedną bramkę. Zaliczył również 7 asyst


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *