24.09.2023, g. 20:45
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Marseille
Do meczu pozostało:
0dn.15godz.3min.
11.57 X4.20 25.25 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Alain Roche: Umowa Thiago Silvy nie powinna być przedłużona

Alain Roche były zawodnik PSG wypowiedział się w ostatnim czasie o nowej umowie dla Thiago Silvy. Kontrakt kapitana kończy się w czerwcu 2020 roku. Były obrońca PSG przekazał kibicom swoje zdanie na temat nowego kontraktu dla Brazylijczyka.

Thiago Silva to jeden z najlepszych zawodników w PSG w ciągu ostatnich lat. Świetnie grał na pozycji obrońcy. W środku obrony we Francji ciężko było znaleźć lepszego zawodnika. Oczywiście było mu łatwiej uzyskać taką pozycję w zespole i lidze ze względu na dominację PSG w rozgrywkach. W Europie nie wyglądało to już tak dobrze. Oczekiwałem więcej po jego grze w Lidze Mistrzów. Widzieliśmy, jak grał w Dortmundzie w ostatnim spotkaniu. Jest w klubie od ośmiu sezonów, ma 35 lat, więc to dobry czas, by coś zmienić w drużynie. Sam chętnie zobaczyłbym Marquinhosa w duecie z innym obrońcą. Umowa Thiago Silvy nie powinna być przedłużona.

Alain Roche jasno wyjawił swoje stanowisko na temat nowej umowy kapitana. W niedługim czasie powinniśmy poznać stanowisko dyrektora sportowego Leonardo oraz sztabu trenerskiego, ponieważ rozmowy między zawodnikiem a decydentami trwają.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *