24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.26min.
17.50 X5.00 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Leandro Paredes: Musimy w PSG zmienić mentalność

Leandro Paredes przebywa obecnie w Paryżu, gdzie wobec epidemii koronawirusa trenuje indywidualnie. W ostanim czasie udzielił on wywiadu dla Fox Sports Argentina, w którym poruszono kilka ciekawych kwestii.

O Neymarze

Nie sądzę, by Messi wywierał wpływ na powrót Neymara do Barcelony. Nie wiem nic o takiej sytuacji, ponieważ nie rozmawiamy o tym. Jesteśmy w kontakcie ze sobą, Neymar dzwoni do mnie codziennie, ale poruszamy normalne tematy. Wydaje mi się, że zostanie w PSG.

O PSG 

Jestem bardzo spokojny, ponieważ mam jeszcze cztery lata kontraktu. To bardzo dobrze zorganizowany klub, lubię tu trenować, spędzać czas i rozwijać. Nasza grupa jest na bardzo wysokim poziomie, rywalizacja jest zacięta i nikt nie odpuszcza. Jako drużyna musimy zmienić mentalność i mecz z Dortmundem pokazał, że potrafimy to zrobić. W Lidze Mistrzów nie możesz tracić sekundy, ponieważ jeden błąd i nie ma cię w rozgrywkach. W sezonie jest inaczej, moment zawahania się nie przekreśla sezonu. Europejska piłka jest również szybsza, wszystko rozgrywane jest na dużej intensywności.

O Marco Verratim

Verratti? Jest najlepszy na swej pozycji. Nigdy nie traci piłki i gra bez względu na obszar boiska, w którym się znajduję.

Leandro Paredes na boiskach w obecnym sezonie wystąpił 28 razy i strzelił jedną bramkę.


One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *