30.09.2023, g. 17:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Clermont Foot vs PSG
Do meczu pozostało:
3dn.11godz.40min.
16.50 X5.00 21.40 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Idrissa Gueye

Idrissa Gueye: Nie mogłem świętować z kolegami

Idrissa Gueye porozmawiał z oficjalną stroną PSG na temat zakończonego przedwcześnie sezonu oraz tytułu mistrza Francji, który trafił na jego konto. Zobaczcie co miał do powiedzenia Senegalczyk. 

O tytule i świętowaniu

„Byłem bardzo szczęśliwy, gdy przyszła wiadomość o tytule. Z drugiej strony była to dla mnie dziwna sytuacja, ponieważ nie miałem obok siebie kolegów z drużyny. Nie mogliśmy świętować razem, tak jak to powinno wyglądać normalnie. Spędziłem ten czas z rodziną, zjedliśmy kolację. Z kolegami świętowaliśmy jedynie na whatsupiie, wymienialiśmy się zdjęciami oraz filmami z naszej radości.”

O kwarantannie 

„To dziwny dla nas okres, ponieważ mamy swoje nawyki, wspólne treningi i spotkania z drużyną. Trenowałem indywidualnie, ponieważ musimy być w formie. Najtrudniejsze jest jednak to, że nie możemy grać w piłkę. Z drugiej strony to był dla mnie bardzo dobry czas, jeśli chodzi o spędzenie czasu z rodziną. Dawno nie mieliśmy tak dużo czasu dla siebie, mogliśmy nawiązać głębsze relacje.”

O dedykacji trofeum 

„Dedykuję go wszystkim, którzy wspierają PSG oraz fanom tego zespołu w Senegalu. Szczególne dedykacje kieruję również dla wszystkich, którzy w codziennej walce wspierają ludzi w chorobie i zwalczaniu wirusa.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *