16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.14godz.12min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Idrissa Gueye

Idrissa Gueye: Nie mogłem świętować z kolegami

Idrissa Gueye porozmawiał z oficjalną stroną PSG na temat zakończonego przedwcześnie sezonu oraz tytułu mistrza Francji, który trafił na jego konto. Zobaczcie co miał do powiedzenia Senegalczyk. 

O tytule i świętowaniu

„Byłem bardzo szczęśliwy, gdy przyszła wiadomość o tytule. Z drugiej strony była to dla mnie dziwna sytuacja, ponieważ nie miałem obok siebie kolegów z drużyny. Nie mogliśmy świętować razem, tak jak to powinno wyglądać normalnie. Spędziłem ten czas z rodziną, zjedliśmy kolację. Z kolegami świętowaliśmy jedynie na whatsupiie, wymienialiśmy się zdjęciami oraz filmami z naszej radości.”

O kwarantannie 

„To dziwny dla nas okres, ponieważ mamy swoje nawyki, wspólne treningi i spotkania z drużyną. Trenowałem indywidualnie, ponieważ musimy być w formie. Najtrudniejsze jest jednak to, że nie możemy grać w piłkę. Z drugiej strony to był dla mnie bardzo dobry czas, jeśli chodzi o spędzenie czasu z rodziną. Dawno nie mieliśmy tak dużo czasu dla siebie, mogliśmy nawiązać głębsze relacje.”

O dedykacji trofeum 

„Dedykuję go wszystkim, którzy wspierają PSG oraz fanom tego zespołu w Senegalu. Szczególne dedykacje kieruję również dla wszystkich, którzy w codziennej walce wspierają ludzi w chorobie i zwalczaniu wirusa.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *