21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.23godz.18min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Julian Draxler: Chciałbym więcej grać

Julian Draxler, pomocnik PSG rozmawiał w ostatnim czasie z Eurosportem. Niemiecki zawodnik swoimi słowami dał do zrozumienia, że jest otwarty na nieco szybszą zmianę klubu. Obecny kontrakt upływa w 2021 roku.

Draxler w krótkiej rozmowie dał do zrozumienia, że nie czuje się dobrze w Paryży, ponieważ nie pełni ważnej funkcji na boisku.

„Chciałbym mieć więcej możliwości do pokazania swoich umiejętności. Chciałbym brać to na swoje barki i nie martwić się za każdym razem czy zagram w danym spotkaniu. Bardzo mało grałem w tych ważnych spotkaniach, które decydują o sezonie.”

Zawodnik ma ważny kontrakt, ale dla PSG będzie to jedna z ostatnich dobrych okazji, by sprzedać zawodnika i zarobić pieniądze z transferu oraz zejścia z listy płac. Zainteresowanie zawodnikiem ma wykazywać Borussia Dortmund, która chętnie widziałaby byłego zawodnika Herthy Berlin w swoim składzie. Według źródeł Eurosportu pierwsze zapytanie w sprawie 26-letniego zawodnika miało wyjść od dyrektorów BVB w ostatnich dniach.

Julian Draxler w obecnym sezonie wystąpił w 19 spotkaniach i strzelił 7 bramek. W większości z nich był jednak zawodnikiem wchodzącym z ławki rezerwowych.


One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *