21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
0dn.9godz.50min.
11.45 X5.00 26.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Serge Aurier: Wrócę jeszcze do PSG

Serge Aurier-zawodnik Tottenhamu rozmawiał w ostatnich dniach z Canal + Africa. Były gracz PSG skomentował możliwość powrotu do paryskiej drużyny. Zobaczcie co miał do powiedzenia 27-latek.

Czy widzę siebie kończącego karierę w PSG? Taki mam plan, ponieważ chciałbym zakończyć karierę w PSG. Ten klub zawsze zajmuje specjalne miejsce w moim sercu. Mam wrażenie, że mamy razem jeszcze niedokończone sprawy i chciałbym móc powrócić, by wszystko dokończyć. PSG to klub mojego dzieciństwa. Chodziłem i będę chodził na trybuny, by móc oglądać ich spotkania. Dla mnie moment, w którym zagrałem w barwach paryskim, był spełnieniem marzeń. Jednocześnie ten sen jeszcze się nie spełnił do końca. Jestem teraz w innym zespole, ale jeśli o mnie chodzi, to mógłbym przez całą karierę grać w Paryżu. Taka sytuacja nie zasmuciłaby mnie.

Obrońca podkreślał w wywiadzie miłość zarówno do klubu oraz miasta Paryża.

Kiedy gracz dla klubu, który jest w twoim sercu, nie chcesz odchodzić. Nie masz też żadnym żalów, że mogła twoja kariera potoczyć się inaczej. Są na świecie zawodnicy, którzy spędzili karierę w jednym klubie. To po prostu miłość kibicowska, ponieważ nie są to kwestie pieniędzy. Cała moja rodzina mieszka w Paryżu, ja jestem Paryżaninem. Nie mogłem marzyć o innym życiu, mimo iż jestem teraz w innym miejscu. PSG zawsze jest w moim sercu i zawsze życzę mu jak najlepiej.

Serge Aurier opuścił PSG w 2018 roku, zamieniając klub ze stolicy na angielski Tottenham. Z klubem tym zagrał w finale ligi mistrzów w 2019 roku.


One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *