26.06.2024, g. 03:00
Copa America
Chile vs Argentyna
Do meczu pozostało:
0dn.8godz.41min.
17.00 X4.50 21.45 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Thomas Tuchel i Thilo Kehrer o Lyonie

Trener PSG Thomas Tuchel oraz Thilo Kehrer zabrali głos po środowej wygranej z Lyonem. Dzięki niej Paris Saint-Germain zameldowało się w finale Pucharu Francji.

Thomas Tuchel

„To jest dla nas wspaniały wynik, ponieważ gra się ciężko na tym terenie. Szczególnie w momencie, w którym rywale notują świetne występy przeciwko Juventusowi i Saint-Etienne. Strzeliliśmy pięć bramek, po tym, jak przegrywaliśmy 0:1. Zagraliśmy dobry mecz, notując solidny występ. Daliśmy z siebie wszystko. Czasami brakowało nam szybkości i agresji, ale wszystko otwarło się po drugim golu. Grało się nam łatwiej, ponieważ zyskaliśmy pewności siebie, rywale do tego grali w dziesiątkę.

Thilo Kehrer 

„To było otwarte spotkanie, obie ekipy miały swoje szanse, ale to nasza drużyna kontrolowała ten mecz. Graliśmy dobrze, ponieważ byliśmy uczuleni na atuty rywali. Dobrze wychodziło nam dziś kreowanie okazji i je wykorzystaliśmy. Moja pozycja? Gram tam, gdzie ustawi mnie trener. Jestem szczęśliwy, że mogłem wystąpić na boisku. Zawsze chce dawać z siebie wszystko, niezależnie od pozycji.”

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *