25.06.2024, g. 02:07
NHL
Florida Panthers vs Edmonton Oilers
Do meczu pozostało:
1dn.1godz.19min.
12.38 X3.85 22.47 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Marquinhos: Nie byliśmy w najwyższej formie

Nie milkną echa wtorkowego spotkania z Borussią Dortmund. Zdaniem wielu m.in. Dugarrego, którego opinie o spotkaniu możecie poczytać TUTAJ PSG zagrało bardzo słabe spotkanie i pogubiło się z taktyką. Swoją opinie przekazał kibicom Marquinhos

Marquinhos

„Mieliśmy piłkę w pierwszej połowie, ale brakowało nam intensywności i aktywności w ataku. Zabrakło aktywności w grze bez piłki, ponieważ byliśmy mało ruchliwi. Mieliśmy swoje okazje w pierwszej fazie spotkania, ale nie było tego zbyt dużo. Pojawiały się błędy i Borussia nas krzywdziła wszędzie tam, gdzie je popełnialiśmy. W kontekście dwumeczu cieszy nas bramka strzelona na wyjeździe. To może być kluczowe dla nas w rewanżu.”

Borussia?

„Borussia zagrała bardzo dobre spotkanie, zbierali wszystkie ważne piłki, byli bardzo dobrze ustawieni w defensywie i nie mogliśmy znaleźć dla siebie przestrzeni. To prawda, że nie byliśmy w najlepszej formie tego dnia, ale oni też zagrali dobrze. Musimy zrobić wszystko, by w kolejnych spotkaniach zawodnicy byli w szczytowej formie. Mecz rewanżowy przed nami i na nim trzeba się skupić. Musimy mieć mentalności zwycięzcy, agresji, solidności w tyłach i ofensywnie. Tego nam brakowało we wtorek i to są czasem te małe rzeczy, które robią różnicę w takich spotkaniach.”

 


Share

3 Comments

  1. Lakierobejca Reply

    Dobry mecz BVB, praktycznie jedna bramka pilkarzy z Dortmundu, zabije w meczu szanse Paryża na awans

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *