16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.14godz.19min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Thomas Tuchel oraz zawodnicy o spotkaniu z BVB

Thomas Tuchel wraz zawodnikami wypowiedzieli się po meczu w Dortmundzie. Zobaczcie co mieli do powiedzenia trener oraz zawodnicy zespołu ze stolicy Francji.

Thomas Tuchel

Może zagraliśmy ze strachem, by nie zrobić małej pomyłki. Gdy się na tym koncentrujesz zbyt mocno, to te pomyłki przychodzą. W łatwy sposób traciliśmy piłkę, co przekładało się na brak pewności. Skomplikowaliśmy sobie sami to zadanie. Brakowało nam rytmu, który musimy odnaleźć przed drugim spotkaniem na Parc des Princes. Przegrywamy 1:2, ale wierzę, że możemy zagrać dużo lepiej aniżeli dzisiaj. Jest jeszcze druga połowa tego dwumeczu i zrobimy wszystko, by awansować

Thiago Silva:

„Traciliśmy zbyt łatwo piłkę w pierwszej połowie i Borussia mogła wywierać na nas presje. W drugiej połowie było nieco inaczej. Znaleźliśmy miejsce, mecz stał się otwarty i obie drużyny mogły pokazać jakość. Straciliśmy drugą bramkę, co jest ciężkie do przyjęcia, ale wszystko jest wciąż możliwe do odwrócenia.”

Marco Verratti

„Zawsze jest ciężko w rundzie eliminacyjnej. Mamy jeszcze 90 minut, które zagramy w Paryżu. Być może wystarczy nam jedna bramka do awansu. Zrobimy wszystko by pokonać Dortmund u siebie, gdzie musimy zagrać znakomite spotkanie. Możemy wygrać lub przegrać, ale musimy dać z siebie wszystko w tym spotkaniu”

Neymar Jr

„To było skomplikowane spotkanie. Na boisku była twarda gra, ale staraliśmy się grać swoje i kreować szanse. Nie możemy się doczekać rewanżu i spotkania u siebie.”

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *