1dn.22godz.22min.
11.30 X5.75 29.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Thomas Tuchel: To było lekko szalone spotkanie

Thomas Tuchel, Marquinhos oraz Tanguy Kouassi  mieli sporo do powiedzenia po sobotnim spotkaniu z Amiens, które zakończyło się wynikiem 4:4.

Thomas Tuchel

Brakowało nam koncentracji. Byliśmy dziś zbyt rozkojarzeni, nie daliśmy dziś tyle ile w ostatnich spotkaniach. To było lekko szalone spotkanie, ponieważ Amiens oddało trzy strzały i strzeliło trzy bramki. Skomplikowało nam to sytuację w spotkaniu. Potrzebowaliśmy trzech rzutów rożnych, by wyrównać, czwarta bramka była wspaniała, ponieważ zagraliśmy w niej kilka świetnych podań. Musimy zaakceptować wynik, nie martwić się tym za dużo. Powód jest prosty-dziś zabrakło koncentracji.

Marquinhos

Wiele rzeczy dziś się wydarzyło, wiele sytuacji. Zobaczyliśmy dziś, że jeśli nie będziemy skoncentrowani, to stracimy bramki, które mogą kosztować nas wygraną. Pamiętajmy jednak to, co dobre, ponieważ dziś wróciliśmy do meczu i to była również ważna lekcja dla zespołu. Moja gra? Było to dla mnie ważne, by zagrać kolejne spotkanie, szczególnie w momencie, gdy czeka nas we wtorek najważniejszy mecz w ostatnim czasie. Teraz musimy zwrócić uwagę na Borussię, musimy myśleć o dobrym graniu w piłkę. Musimy mieć pozytywne nastawienie przed tym spotkaniem.”

Tanguy Kouassi

„Ludzie powiedzą, że zaczęliśmy mecz źle, skoro przegrywaliśmy do przerwy 1:3, ale w przerwie trener był w stanie dać nam nadzieję na to spotkanie. Pokazał nam jak mamy grać, a my pokazaliśmy charakter na boisku. Niestety na koniec straciliśmy bramkę i wracamy tylko z jednym punktem. Moje bramki? Strzeliłem dwie bramki, ale osobiście wolałbym trzy punkty dzisiaj.