25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.19godz.39min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Thomas Tuchel

Thomas Tuchel o spotkaniu z Lille

Thomas Tuchel oraz Idrissa Gueye wypowiedzieli się po spotkaniu z Lille. Paryżanie wygrali 2:0 i powiększyli przewagę nad najgroźniejszymi rywalami w tabeli. Oto co miał do powiedzenia szkoleniowiec oraz nasz zawodnik.

Thomas Tuchel: „Jesteśmy pierwszym zespołem, który wygrał na terenie Lille. To nie było łatwe spotkanie. Lille ma dobrego trenera, świetną atmosferę oraz przede wszystkim zespół. Wygraliśmy, ale gramy wiele spotkań i musisz w każdym momencie ciężko pracować i dawać z siebie wszystko. Jestem szczęśliwy, ponieważ zespół zrobił dziś dużo dobrego na boisku. Pokazaliśmy, że jesteśmy głodni wygranych”.

Idrissa Gueye: „Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwe spotkanie. Teraz wiemy, że możemy pokonać każdego rywala, nawet jeśli jest on niepokonany u siebie. Byliśmy skoncentrowani od początku do końca. Staraliśmy się strzelić szybko bramkę, która otworzyłaby spotkanie. Powrót do Lille? Jestem szczęśliwy, ponieważ mogłem wrócić na stadion, spotkać się z fanami. Mój zespół wygrał i to jest równie ważne”.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *