09.12.2023, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Nantes
Do meczu pozostało:
2dn.6godz.48min.
11.25 X7.00 210.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
marquinhos

Marquinhos z nowym kontraktem!

Brazylijski pomocnik Marquinhos podpisał nową umowę z PSG. Jak informuje oficjalna strona klubu zawodnik przedłużył kontrakt do 2024.

Oto co miał do powiedzenia zawodnik po podpisaniu nowej umowy.

Marquinhos: Jestem bardzo zadowolony, ponieważ przedłużyłem kontrakt z klubem. To wielka odpowiedzialność grać dla PSG, być częścią tego klubu. Jestem dumny, ponieważ mogę nosić koszulkę i reprezentować klub. To mój siódmy sezon w klubie. Znam go bardzo dobrze i wiem jakie są ambicje. Przez lata przeżyłem tutaj wiele chwili – dobrych i takich, które sprawiały, że dojrzewałem. Czułem, że to dobry czas na podpisanie nowego kontraktu. Moja historia będzie kontynuowana i bardzo mnie to cieszy. Czuję się tutaj bardzo dobrze, ponieważ klub i samo miasto stało się moim domem. Nie wahałem się ani chwili by podpisać nową umowę.

Po 6.5 latach w klubie Marquinhos będzie mógł dopisać kolejne rozdziały w swej przygodzie z PSG. Do tej pory wystąpił on w 271 spotkaniach. W szatni jest ważną postacią i został mianowany przez trenera i radę drużyny na vice-kapitana.


2 Comments

  1. Jauregi Reply

    Cieszy mnie że to, że dla Marquinhosa PSG to nie jest tylko przystanek. Sporo spotkań już rozegrał i oby do końca kariery drugie tyle dołożył.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *