05.10.2022, g. 21:00
Liga Mistrzów
Benfica Lizbona vs PSG
Do meczu pozostało:
1dn.5godz.40min.
14.33 X4.00 21.72 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Thomas Tuchel: Zasłużyliśmy na wygraną.

Thomas Tuchel oraz Marquinhos spotkali się z dziennikarzami po wygranej 4:1 nad Amiens. Dowiedzcie się co mieli do powiedzenia.

Kontuzje jedynym powodem do zmartwień

Thomas TuchelKończymy rok fantastycznym występem. Broniliśmy i atakowaliśmy jako zespół. Byliśmy skoncentrowani i zasłużyliśmy na wygraną. Niestety straciliśmy Thiago Silvę i Abdou Diallo, ponieważ są kontuzjowani po tym spotkaniu. Reszta była perfekcyjna i nie mamy na co narzekać. Przed nami kolejne wyzwanie-cieszyć się świętami i przerwą, a następnie wrócić do treningów z takim samym podejściem i intensywnością w grze.

Marquinhos: Jest świetnie, ponieważ jesteśmy w bardzo dobrej formie od miesiąca. Rośniemy z każdym spotkaniem jako zespół. Dla nas to była świetna końcówka roku. Czeka nas teraz przerwa, ale wracamy po niej z taką samą energią. Napastnicy? Mamy samych utalentowanych zawodników z przodu. Jedyne co musimy zrobić jako zespół to dobrze bronić i po prostu dostarczyć im piłkę. Oni wiedzą jak strzelać bramki i pokazali to dzisiaj. My obrońcy możemy siedzieć i podziwiać ich grę na wysokiej intensywności.

foto: en.psg.fr


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.