05.08.2023, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs Toulouse
Do meczu pozostało:
61dn.2godz.4min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bernat: Mogę więcej dawać PSG

Juan Bernat spotkał się z dziennikarzami przed ostatnim spotkaniem w tym roku. Co miał do powiedzenia nasz zawodnik poczytacie poniżej: 

Zimowa przerwa? 

Nie ma jeszcze przerwy, ponieważ mamy jeszcze jeden mecz do rozegrania. Nie spakowałem jeszcze walizki na zimową przerwę. Chcemy zakończyć ten rok pozytywnie.

Rok 2019? 

Jestem bardzo szczęśliwy w PSG. Dla mnie to nobilitacja, że mogę grać w takim klubie. Wszystko przebiega bardzo dobrze pod względem aklimatyzacji. W kwestii mojej gry to myślę, że mogę jeszcze więcej dawać zespołowi. Będę mocno trenować by osiągnąć swoje indywidualne cele. W Bayernie miałem trochę problemów po operacji kostki. Minęło już trochę czasu i wszystko jest w porządku. Mam nadzieję, że będę kontynuować dobrą grę.

Pozostałe spotkania?

Przed nami sporo spotkań. Tak wygląda dzisiaj piłka, często gramy co trzy dni i trzeba się do tego przyzwyczaić. Mentalnie i fizycznie musisz być gotowy jeśli chcesz wygrywać w każdych rozgrywkach krajowych i zagranicznych. Liga Francuska nie różni się pod tym względem od innych lig. Jesteśmy zespołem, który potrafi kontrolować grę lub zagrać z kontry. Mamy bardzo szybkich napastników, którzy potrafią wykorzystać różny styl gry. Musimy popracować nad jakością naszej gry i powinno być jeszcze lepiej.

Borussia Dortmund?

To świetny zespół, ponieważ jest bardzo agresywny i ma świetnych napastników. Pokazali już w tym sezonie, że są w formie w rozgrywkach ligowych. Jeśli chcesz wygrać Ligę Mistrzów to musisz być gotowy na pokonanie takiej klasowej drużyny jak Borussia. Chcemy to zrobić, ponieważ wygrana w Lidze Mistrzów to jeden z naszych celów na ten sezon.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.