05.08.2023, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs Toulouse
Do meczu pozostało:
60dn.14godz.23min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sentymentalny powrót dla Tuchela w LM

Spotkanie z Borussią Dortmund będzie miało dodatkowy smaczek w całej rywalizacji. Trener Thomas Tuchel w przeszłości prowadził ekipę BVB z którą rozstał się wiosną 2017 roku z powodu konfliktu z właścicielami.

Losowaniu rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów oficjalna strona klubu porozmawiała z trenerem. Oto co miał do powiedzenia na temat rywalizacji z BVB.

Wyjątkowe spotkanie

Thomas Tuchel: Nic nowego nie powiem na temat samej rywalizacji. Na tym etapie wszystko może się zdarzyć. Borussia Dortmund to świetny niemiecki zespół gra się z nimi zawsze trudno. Mamy dwa miesiące do tej rywalizacji i wiele się może wydarzyć w obu ekipach. Osobiście będzie to specjalny mecz dla mojej osoby. Ciągle mam wielu przyjaciół w Dortmundzie, zagrałem wiele spotkań na tym stadionie, gdzie jest niepowtarzalna atmosfera. Nie gram przeciwko Dortmundowi w tej rywalizacji, gram do PSG. Dla wszystkich to spotkanie będzie świetnym widowiskiem. Cieszę się na spotkanie z Lucien Favre, ponieważ jest świetnym trenerem, dającym jakość zespołowi swoimi decyzjami. Dla PSG przewagą będzie mecz rewanżowy u siebie, oczywiście zawsze jest plus zajęcia pierwszego miejsca w grupie.

 

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.