28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.13godz.34min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Pauleta: „Cavani jest wspaniałym graczem”

Pedro Miguel Pauleta, były napastnik PSG uważa, że historia Cavaniego w paryskim klubie powoli dobiega końca. Urugwajczyk po kontuzji nie rozgrywa zbyt wielu spotkań, a przy iście kapitalnej dyspozycji Icariego na zmianę tego stanu rzeczy się nie zanosi.

W kuluarach wprost mówi się o tym, że Cavani chce odejść po wypełnieniu kontraktu z Les Parisiens ( kończy się on w czerwcu przyszłego roku ). Najbardziej popularnymi kierunkami wskazywanymi przez media są USA lub Hiszpania, wiadomo o zainteresowaniu napastnikiem przez Inter Miami, LA Galaxy czy Atletico Madryt. Sam Urugwajczyk nie komentuje sprawy, jednak jest on świadom, że znalazł się jego następca w PSG a on sam potrzebuje nowych wyzwań.

W rozmowie w RMC Sport Pauleta wypowiedział się o obecnym statusie Cavaniego- Cavani jest wspaniałym graczem, odcisnął swoje piętno w historii PSG. Naprawdę to doceniam. Mam nadzieję, że jego związek z klubem zakończy się dobrze. Wywarł znaczący wpływ na historię klubu. Jego czas gry teraz? Nie chcę komentować. Najważniejsze jest to, że Cavani nadal jest świetnym zawodnikiem, ważnym dla klubu. Mam nadzieję, że nadal będzie strzelał bramki dla parżan. Relacje między PSG i Cavanim oraz innymi graczami zawsze kończą się dobrze. To jest to co ich wyróżnia”- skomentował były napastnik Les Parisiens.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *