28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.11godz.49min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Thomas Tuchel

Tuchel: Czujemy, że jesteśmy w formie

Przed spotkaniem z Realem Madryt na pytania dziennikarzy odpowiedał Thomas Tuchel. Zobaczcie co powiedział nasz trener.

Thomas Tuchel

Mbappe? Jest gotowy, trenował w ostatnich dniach na pełnych obrotach. 

Real? To drużyna, która wygrywała ostatnie finały, mają wspaniałych zawodników. Dla nas to będzie wyzwanie. O jednostkach Realu nie chciałbym rozmawiać. 

3:0 w pierwszym meczu? Dla nas to będzie inny mecz. Po pierwsze gramy w Madrycie, jeden z najtrudniejszych stadionów gdzie można grać. Real Madryt ma liderów, ma defensywę zupełnie inną niż w pierwszym spotkaniu. To zupełnie innym zespół teraz. Nie tracą za dużo goli, szczególnie u siebie. Jeśli chodzi o nas: Z Mbappe jesteśmy pewniejsi, bardziej zbilansowani. Czuje, że jesteśmy w formie i możemy wygrać to spotkanie. Chcielibyśmy to sobie udowodnić, że jesteśmy zespołem, który może dobrze grać w wielkich spotkaniach.  

Skład bez Icardiego i Di Marii? 

Wiele rzeczy możemy zrobić, ale mamy ten komfort, że możemy o składzie zadecydować przed meczem. Obaj grają teraz bardzo dobrze. Kiedy nie grał Kylian wygraliśmy pięć spotkań, radziliśmy sobie bez Neymara, więc zespół reagował dobrze. Na ten moment wszyscy są zdrowi, wiec czeka nas naprawdę trudna decyzja co do składu.  Jestem jednak przekonany, że zespół zaakceptuję tą decyzję.  

Atak będzie kluczowy? 

Pokazaliśmy wielką intensywność w grze piłką w ataku w czasie spotkań w Lidze Mistrzów. Nasi napastnicy wykonali wielką pracę w sprintach, pressingu. Wygraliśmy cztery spotkania, więc to naturalne, że atak będzie decydujący. 


One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *