20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas blank vs blank Team Liquid
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.28min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Co dalej z Cavanim?

Im bliżej okienka zimowego okienka transferowego, tym więcej plotek czy też informacji o kontraktach pojawia się w przekazach medialnych. Jedną z ostatnich informacji dostarczył agent Edisona Cavaniego-Walter Guglielmone.

 

W przypadku zawodnika o takim statusie jak Cavani zawsze będą plotki. Niczego nie można być pewnym, nawet tego, że Cavani w styczniu zostanie w klubie. Zachowujemy spokój, jeśli chodzi o rozmowy kontraktowe jednakowo, jeśli chodzi o ewentualne przedłużenie umowy lub podpisanie jej z nowym klubem. Cavani będzie mieć wiele ofert, gdyż będzie go można pozyskać za darmo. Miami i projekt Beckhama? Wszystko zależy od projektu, jaki zostanie nam zaprezentowany. Rozmawiamy, ale na razie nie ma konkretów. Edison ma przed sobą trzy lata gry na najwyższym poziomie i może grać w każdej drużynie na świecie. Jedną z opcji może być również powrót do Włoch.”

Napastnik, któremu kontrakt kończy się 30 czerwca 2020 roku, będzie jednym z ciekawszych graczy, których kluby będą mogły pozyskać bez opłaty transferowej. Wydaje się, że pożegnanie „El Matadora” z Paryżem jest praktycznie przesądzone.


One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *