12dn.14godz.34min.
13.00 X3.60 22.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bramki Cavaniego i Sarabii, Argentyna Paradesa pokonuje Brazylię

Za nami kolejne już emocje związane z występami zawodników Paris Saint-Germain w drużynach narodowych.

Swoje pierwsze trafienie w barwach reprezentacji Hiszpanii zaliczył Pablo Sarabia. „La Roja” pewnie pokonali Maltę 7:0, przypieczętowując tym samym swoją dominację w eliminacyjnej grupie F.

Na listę strzelców wpisał się również Edinson Cavani. 32-latek doprowadził do wyrównania podczas towarzyskiego spotkania Urugwaju z Węgrami. Ostatecznie podopieczni Óscara Tabáreza wygrali skromnie 2:1.

W południowoamerykańskim hicie pomiędzy Brazylią a Argentyną lepsi okazali się „Albiceleste”. Pomimo wielu kontrowersji jedyną bramką tego wieczoru popisał się Leo Messi. 90 minut na murawie King Saud University Stadium spędził Thiago Silva, z kolei Leonardo Paredes opuścił plac gry w 83′ minucie.

W meczu eliminacji do młodzieżowych Mistrzostw Europy reprezentacja Francji U21 pokonała rówieśników z Gruzji 3:2. Bramka dająca „Trójkolorowym” zwycięstwo padła dopiero w doliczonym czasie gry. Cały mecz rozegrał defensor PSG, Colin Dagba.

Brazylia – Argentyna 0:1 (0:1)