20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas blank vs blank Team Liquid
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.38min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Neymar: Kiedy jesteś nieszczęśliwy, próbujesz coś zmienić

Opera mydlana z Neymarem w roli głownej to już sprawa zamknięta. Choć Brazylijczyk boryka się obecnie z kontuzją, to na ten moment wciąż pozostaje piłkarzem Paris Saint-Germain.

W wywiadzie na łamach „Otro” Brazylijczyk raz jeszcze porusza kwestię chęci opuszczenia Paryża minionego lata i ciągnącej się tygodniami sagi transferowe.

„Myślę, że kiedy jesteś nieszczęśliwy, niezależnie od tego, jak wygląda twoja praca, próbujesz coś zmienić, szukasz nowego miejsca, nowej profesji, byś mógł odnaleźć siebie.”

– To jest to, co próbowałem zrobić, ale ostatecznie zostałem [w Paryżu]. I tak jak już wspominałem, dam z siebie wszystko dodaje Neymar.

Zapytany o życie w stolicy Francji Brazylijczyk wbrew pozorom odpowiedział w sposób pozytywny. Podczas minionego okienka transferowego media masowo donosiły, iż 27-latkowi nie jest zadowolony z realiów Paryża.

– Wszystko w porządku, jestem [tu] szczęśliwy. Jestem sportowcem i profesjonalistą. Na boisku dam z siebie 100 procent i postaram się odnosić triumfy z PSG, w szczególności w Lidze Mistrzów. 


Share

Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *