21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.21godz.33min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Neymar: Kiedy jesteś nieszczęśliwy, próbujesz coś zmienić

Opera mydlana z Neymarem w roli głownej to już sprawa zamknięta. Choć Brazylijczyk boryka się obecnie z kontuzją, to na ten moment wciąż pozostaje piłkarzem Paris Saint-Germain.

W wywiadzie na łamach „Otro” Brazylijczyk raz jeszcze porusza kwestię chęci opuszczenia Paryża minionego lata i ciągnącej się tygodniami sagi transferowe.

„Myślę, że kiedy jesteś nieszczęśliwy, niezależnie od tego, jak wygląda twoja praca, próbujesz coś zmienić, szukasz nowego miejsca, nowej profesji, byś mógł odnaleźć siebie.”

– To jest to, co próbowałem zrobić, ale ostatecznie zostałem [w Paryżu]. I tak jak już wspominałem, dam z siebie wszystko dodaje Neymar.

Zapytany o życie w stolicy Francji Brazylijczyk wbrew pozorom odpowiedział w sposób pozytywny. Podczas minionego okienka transferowego media masowo donosiły, iż 27-latkowi nie jest zadowolony z realiów Paryża.

– Wszystko w porządku, jestem [tu] szczęśliwy. Jestem sportowcem i profesjonalistą. Na boisku dam z siebie 100 procent i postaram się odnosić triumfy z PSG, w szczególności w Lidze Mistrzów. 


Share

Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *